Martin, férovosť vyzerá ináč!

Autor: Ivan Štefanec | 25.2.2014 o 20:48 | (upravené 25.2.2014 o 21:14) Karma článku: 23,39 | Prečítané:  8160x

Milý Martin, som Tvojim športovým fanúšikom a obdivujem Tvoje športové umenie a výkony. Bol som Ti fandiť v reprezentačnom drese, ale aj priamo na Anfield Road. Keď som videl Tvoje video na podporu Tvojho prezidentského kandidáta, rozhodol som sa Ti napísať.

Martin, Tvoj kandidát vedie Slovensko od roku 2006 (s krátkou prestávkou) dolu vodou. Rastie nám nezamestnanosť a zadĺženie, a ako krajina sa prepadávame vo všetkých medzinárodných porovnávaniach. Kým napríklad v r.2006 sme boli vo svete 37. najkonkurencieschopnejšou krajinou, dnes sme až 78. – je to ako keby Tvoj Liverpool vypadol z Premier League a ďalej sa prepadal. Vtedy by sa predsa tréner nepovyšoval do vyšších funkcií!

Martin, Tvoj prezidentský kandidát si okrem iného „nevšimol November 1989“ – to ja tá udalosť, bez ktorej by si nemohol hrať za Liverpool, ale maximálne tak za domáce mužstvá. Ak ho chváliš za „začiatok výstavby Narodného futbalového štadióna“, asi si nebol už dlho na Slovensku a na Tehelnom poli, pretože výstavba vyzerá rozhodne inak.

Najviac ma ale zaujal Tvoj apel na „férový súboj“. Chcem Ti preto zdôrazniť, že Tvoj kandidát má od férovosti a dodržiavania pravidiel naozaj ďaleko. Férovosť totiž znamená aj rešpektovanie súpera a dodržiavanie pravidiel a sľubov. Ak by Tvoj kandidát hral férovo, nebál by sa kontroly – tak, ako sa Ty nebojíš rozhodcov. Na Slovensku ale Tvoj idol dlhodobo blokuje obsadenie vedenia Najvyššieho kontrolného úradu a do čela Generálnej prokuratúry si posadil svojho spolužiaka namiesto legitímne zvoleného občana. Martin, férovosť vyzerá ináč! Toto je zneužívanie moci a nie férovosť.

Martin, budem Ti aj naďalej držať palce v Tvojich športových výkonoch a najmä pri reprezentácii Slovenska. Budem si ale aj pamätať tento Tvoj faul na slušných ľudí na Slovensku.

S pozdravom,

Ivan Štefanec

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?